2 Şubat 2012 Perşembe

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ ÜRÜNLERİ

  SEVGİ ÖNLÜKLERİ
Bunlar kadın - erkek mutfak önlükleri. Neyin yolu ''mideden geçerdi'' unuttum.Sevginin yemekle bir ilişkisi olduğunu düşünüyorum. Aç karnına hiç bir şey iyi gitmez. Ama bu önlükler,sevgiyi çoğaltmaya yardımcı olabilir.


Aynı düşüncelerle ürettiğim önlüklerin siyah olanları.
                                  SEVGİ BATTANİYELERİ

Bunlar da "sevgi battaniyeleri" . 140x 200 cm ebatlarında. "Sevginin de battaniyesi olur muymuş" deme. Ben yaptım oldu. Bence, sevgiyi çağrıştıran her şey güzeldir.Barıştır ,aşktır,kutsaldır,kıymetlidir,değeri bilinmelidir. .Penguenler nasıl da sokulmuşlar birbirlerine muhabbetle... 14 Şubata ve yaşadığımız soğuğa uygun.
                        SEVGİ YASTIĞI"I ONLY WANT YOU" Sadece sana ihtiyacım var...Ne kadar arı, ne kadar dümdüz bir cümle. Açıklamaya ihtiyaç bile yok...Götür sevdiğine ver,hislerinin tercümanı olsun. 45 x 45 cm ipek keten kumaştan dikilmiş yastık.

                         SEVGİ AYICIĞIKIRMIZI KALPLİ AYI YAVRUSU, Patilerinin arasında yapışkan cırtlarla duran bir kalp taşıyan ayı yavrusu. Bu yavru ayılara neden böyle bir "misyon" yüklenmiş bilmiyorum.Bildiğim çok sevimli ve ben onu çok severek yaptım.Kucağınıza aldığınızda yeni doğmuş bir bebek gibi kucağınızı dolduruyor.45 x 25 cm boyutlarında.Elbette saf bir sevgiyi çağrıştırıyor.                                                                          

               SEVGİ ÇERÇEVELERİ


21 x 18 cm ebatlarında, camlı fotoğraf çerçevesi. Ama bildiklerinden farklı.Onunla , çok "sevdiğinle" çekilmiş bir fotoğrafını korumaya alabilirsin.Sol alt köşedeki kalp durumu vurguluyor ...
                          ÇİÇEK AÇMIŞ SEVGİ KALBİ 

Ah bu kalp,adı nedir bilmem." Yürek sızısı mı"," Gönül ağrısı mı"," Çiçek bahçesi mi"," Hayat kaynağı mı"...Bence ne anlam verirsen,o.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder